top of page

Hava Dağıtım Ürünleri
| Air Distribution Products

Havalandırma Izgaraları
Izgaralar Grilles

Izgaralar (Menfezler)
Grilles

Izgaralar, HVAC sisteminizin enerji verimliliğini önemli ölçüde artırabilecekleri için önemlidir. Bir ızgarayı optimum konuma kurmak, HVAC sisteminizi zorlamadan uygun hava akışının ve sıcaklığın korunmasını sağlar.

Hava Hacim Kontrolü Air Volume Control

Hava Hacim Kontrolü
Air Volume Control

Hacim Kontrol Damperi, bir hava kanalından hava akışını düzenleyen bir cihazdır. Bu ünite ile birlikte komple manuel kadranlı veya motorlu aktüerler mevcuttur. Hacim Kontrol Damperleri, hava kontrolü gerektiren sistemler için idealdir ve galvanizli çelik, paslanmaz çelik veya alüminyumdan yapılabilir.

Çapa 1
Ekonomik Havalandırma Panjur Sistemleri
Difüzörler Diffusers

Difüzörler
Diffusers

HVAC difüzörleri, ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemlerindeki çıkış havalandırma noktalarıdır. Zaman zaman dönüş havası menfezleri olarak kullanılsalar da asıl amaçları, şartlandırılmış havayı, minimum gürültü ile eşit dağıtım ve karıştırma sağlayacak şekilde bir alana vermektir. HVAC difüzörleri çeşitli standart boyutlarda üretilir ve genellikle kare, dikdörtgen veya yuvarlaktır; bunlar tipik olarak hava akışını önceden ayarlanmış bir düzende yönlendiren panjur veya kanat setlerine sahiptir. Daha büyük, endüstriyel difüzörler, hava akış hacimlerini kontrol etmek için manuel veya otomatik olarak ayarlanabilen ayarlanabilir panjurlar veya damperler içerebilir. Difüzörler genellikle giriş havalandırmaları için dekoratif ızgaralardan başka bir şey olarak görülmese de, HVAC sistemlerinin etkinliğinde önemli bir rol oynarlar ve herhangi bir uygulama için doğru şekilde eşleştirilmelidirler.

Panjurlar Louvers

Panjurlar
Louvers

Panjurlar, suyu, kuşları ve döküntüleri giriş hava akımından uzak tutarken havanın bina kabuğundan ve HVAC sistemine geçmesine izin verir. Ek olarak, panjurlar, en yüksek performansta çalışmayı sağlamak için hava işleme ekipmanına panjursuz alanın metrekaresi başına gerekli sistem dakika başına metre küpünü sağlamalıdır.

Otopark havalandırma, sığınak havalandırma hizmetleri projelendirilir ve uygulanır.

Çapa 2
bottom of page